Saules Zirgu Piedāvājums Kāzām

Saules Zirgu draudzīgais kolektīvs gan zirdziņu, gan instruktoru sastāvā labprāt piedalās arī kāzās. Attēlus iespējams aplūkot Galerijā.
Kāzas ir īpašs notikums Jūsu dzīvē, tām gatavojas jau savlaicīgi. Arī pie mums, jaunie pāri piesakās jau savlaicīgi, brauc iepazīt zirdziņus, izpētīt ratus, iemēģināt izjādi. Tāpat kā Jūs, arī mēs gatavojamies katrām kāzām savlaicīgi, visi zirdziņi jau iepriekš pirms pasākuma tiek nomazgāti tīri, sapucēti, arī rati sakopti un izpušķoti. Zemāk ir pieejamas cenas, bet sīkakai informācijai, kā arī rezervācijām, lūgums zvanīt Ilonai, vai rakstīt e-pastu uz sauleszirgi@inbox.lv. Tiksimies Jūsu kāzās! :)Izcenojumi Kāzām

Svarīgi!
Sakarā ar lielo pieprasījumu kāzām, mēs ieviešam drošības naudu par pieteiktajām kāzām vai pakalpojumiem 30% apmērā, ņemot vērā iepriekšējo (negatīvo) pieredzi, kad zirdziņi tiek sagatavoti un pieteicēji atsaka brīdi, kad zirdziņi jau stāv un gaida jauno pāri. Drošības nauda kalpo kā daļēja iemaksa par izvēlēto pakalpojumu. Paldies par sapratni! :)

Saposti zirgi kāzām no 70,- EUR .
Pajūgs ar pušķotiem ratiem kāzām un zirgu eskortā no 100,- EUR. Tiek piemērota papildus maksa pēc pirmās stundas (sīkāka informācija pa telefonu).

Transports izbraukumam uz vietas - 1km/1,5- EUR.