Ko mēs piedāvājam


Pirmkārt piedāvājam iepazīties ar zirgu, rakstura īpašībām, paradumiem.
Pie mums jūs pieredzējuša instruktora vadībā varat apgūt pirmos soļus zirga mugurā speciāli ierīkotā apaļkoku aplī – pilnīgi drošā vidē – klusā un ļoti jaukā vietā pašā Aģes upes krastā. Blakus aplim ir piknika vieta.(kamēr citi jāj, citi cep desas un dzer kvasu vai arī makšķerē)
Ja esat droši zirga mugurā un Jums nav vajadzīgas jāšanas iemaņas un aplis Jūs neaizrauj, varam doties garākās izjādēs pa daudzveidīgiem maršrutiem pa apkārtējo mežu takām, jūras malu, Aģes upes krastu. Varam arī izjāt uz pikniku vietām.
Ja jūras krasts Jūs vairāk nevilina, vai vējš ir padarījis sārtus Jūsu vaigus, varam doties uz lielāku treniņlaukumu, Aģes upītes krastā, kur pieejami arī šķēršļi, tiem kam prasme tos pārvarēt. Kam drosme ir, bet mazliet bail, var to mēģināt darīt instruktora fiziskā kontrolē(kordā).
Piedāvājam arī izbraukumus uz viesību vietām. Izbraucam gan ar lielajiem zirgiem, gan mazajiem ponijiem.
Mūsu zirgus iecienījuši jaunlaulātie fotosesijās, vecpuišu ballītēs, vecmeitu ballītēs, kristībās, dzimšanas dienās.
Laba sadarbība mums daudzu gadu garumā izveidojusies ar bērnu vasaras sporta nometnēm uz kurieni izbraucam uz vietām.
Sadarbojamies ar Saulkrastu pilsētas viesu mājām „Aizvēji”, ”Pie Maijas”, atpūtas bāzi „Jūras priede”, „Sunny Dune Hotel” , Saulkrastu pilsētas domi.
Piedāvājam piedalīties ikgadējā Saulkrastu pilsētas svētku gājienā ar zirgiem un citos pasākumos atbilstoši tematikai un Saulkrastu pilsētas domes priekšlikumiem.
Gadās iespēja filmēties reklāmas rullīšiem, vai piedalīties fotosesijās žurnāliem, brīvdabas teātra izrādēs, koncertos, u.tml.


Tātad, ko varam piedāvāt......


Svarīgi!
Sakarā ar lielo pieprasījumu kāzām, mēs ieviešam drošības naudu par pieteiktajām kāzām vai pakalpojumiem 30% apmērā, ņemot vērā iepriekšējo (negatīvo) pieredzi, kad zirdziņi tiek sagatavoti un pieteicēji atsaka brīdi, kad zirdziņi jau stāv un gaida jauno pāri. Drošības nauda kalpo kā daļēja iemaksa par izvēlēto pakalpojumu. Paldies par sapratni! :)

Izjāde ar zirgu uz laukuma 10,- / 18,- EUR
Izjāde ar zirgu uz apvidū, mežā no 10,- EUR

Izjāde gar jūras malu (tikai jātniekiem ar priekšzināšanām) 1 st - 25,- EUR

Foto sesija pie jūras 1 st - 30,- EUR

Vizināšana pie rokas (zirgs vai ponijs, Izjāde pa laukumu vai apli)1 st - 30,- EUR (2 un vairāk zirdziņi vienlaicīgi - lētāk!!!)

Vizināšana pie rokas (zirgs vai ponijs, Izjāde pa laukumu vai apli)30 min - no 15,- EUR (2 un vairāk zirdziņi vienlaicīgi - lētāk!!!)

Pajūgs izbraucienam mežā 45 minūtes 50,- EUR

Iespējamas atlaides par izjādi, ja jātniekam pašam ir sava kaska un pie nosacījuma, ja klients pats pilnībā sagatavo zirgu izjādei (atved no pļavas, notīra, iztīra nagus, apsedlo) un pēc izjādes notīra, pārbauda nagus, nomazgā, un sakārto zirglietas (sukas, iemauktus, sedziņu), aizved un pļavu, pie nosacījuma, ja izjādes notiek regulāri, vismaz 2 reizes nedēļā. Instruktora pavadībā.

Izcenojumi Kāzām

Svarīgi!
Sakarā ar lielo pieprasījumu kāzām, mēs ieviešam drošības naudu par pieteiktajām kāzām vai pakalpojumiem 30% apmērā, ņemot vērā iepriekšējo (negatīvo) pieredzi, kad zirdziņi tiek sagatavoti un pieteicēji atsaka brīdi, kad zirdziņi jau stāv un gaida jauno pāri. Drošības nauda kalpo kā daļēja iemaksa par izvēlēto pakalpojumu. Paldies par sapratni! :)

Saposti zirgi kāzām no 70,- EUR.
Pajūgs ar pušķotiem ratiem kāzām un zirgu eskortā no 100,- EUR. Tiek piemērota papildus maksa pēc pirmās stundas (sīkāka informācija pa telefonu).

Transports izbraukumam uz vietas - 1km/1,5- EUR.
Izbraukumi uz vietām par katru tekošu stundu par vienu zirdziņu vai poniju + transporta izdevumi turp un atpakaļ.

JAUNUMS!


Tagad piedāvājam arī dāvanu kartes! Lai pieteiktos dāvanu kartei, lūdzu zvanīt Ilonai, 29460788!